2014 Év sportolója és Edzője díjátadás

Év sportolója és Edzője díjátadáson voltunk a Megyeházán

Minden évben megválasztják PEST MEGYE Év Sportolóját és Edzőjét, erre a címre lett jelölve az idei eredmények alapján Laszák Zoltán (Eb ezüstérem, Világ kupa ezüstérem, Magyar bajnok) és Vigmond Richárd (Utánpótlás VB aranyérem, Világ kupa győztes és Magyar bajnok), valamint a klub vezetőedzője Gnyálin István.

Az idei évben 2014 évben 10 utánpótlás 5 felnőtt válogatottat adott a klubunk. 14 arany-7 ezüst-8 bronzérmet szereztek versenyzőink a Magyar bajnokságban. Nemzetközi versenyeken 33 arany, 17 ezüst, 21 bronzérem került a klub dicsőség listájára.

Sajnos Laszák Zoltán nem került a díjazottak közé az idei évben, mivel a megyei vívók és birkózó versenyzők szép sikereikkel megelőzték.

Vigmond Richárd viszont két kategóriában is díjazott lett. Középiskolások között 2. helyezést ért el, míg az utánpótlás kategóriában első lett Pest megyében.

A klub idei kiváló eredményei miatt Gnyálin István lett az év edzője.

Büszkék vagyunk az elismerésre, mivel többszázezer sportoló és néhányszáz edző közül a díjazott közé kerülni csak kiváló minőségi munkával lehet!